Fandom

Ogame Wiki

Statki kosmiczne

416stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Rodzaje statków kosmicznych:

Mały transporter

Duży transporter

Lekki myśliwiec

Ciężki myśliwiec

Krążownik

Statek kolonizacyjny

Recykler

Sonda szpiegowska

Bombowiec

Satelita słoneczny

Niszczyciel

Gwiazda Śmierci

Pancernik

Okręt wojenny

Specyfikacja statków Edytuj

StatekPunkty strukturalneSiła powłokiSiła atakuŁadownośćPrędkość podstawowaZużycie paliwa
Mały transporter 4.0001055.0005.000 (10.000)10 (20)
Duży transporter 12.00025525.0007.50050
Lekki myśliwiec 4.00010505012.50020
Ciężki myśliwiec 10.0002515010010.00075
Krążownik 27.0005040080015.000300
Okręt wojenny 60.0002001.0001.50010.000500
Statek kolonizacyjny 30.000100507.5002.5001.000
Recykler 16.00010120.0002.000300
Sonda szpiegowska1.000005100.000.0001
Bombowiec 75.0005001.0005004.000(5.000)1.000
Satelita słoneczny2.00011000
Niszczyciel 110.0005002.0002.0005.0001.000
Gwiazda Śmierci 9.000.00050.000200.0001.000.0001001
Pancernik 70.00040070075010.000250

Wymagania Edytuj

StatekMetalKryształDeuter StoczniaInne wymagania
Mały transporter 2.0002.0000 Poziom 2 Napęd spalinowy (Poziom 2)
Duży transporter 6.0006.0000 Poziom 4 Napęd spalinowy (Poziom 6)
Lekki myśliwiec 3.0001.0000 Poziom 1Napęd spalinowy (Poziom 1)
Ciężki myśliwiec 6.0004.0000 Poziom 3 Opancerzenie (Poziom 2)
Napęd impulsowy (Poziom 2)
Krążownik 20.0007.0002.000 Poziom 5Napęd impulsowy (Poziom 4)
Technologia jonowa (Poziom 2)
Okręt wojenny 45.00015.0000 Poziom 7Napęd nadprzestrzenny (Poziom 4)
Statek kolonizacyjny 10.00020.00010.000 Poziom 4Napęd impulsowy (Poziom 3)
Recykler 10.0006.0002.000 Poziom 4Napęd spalinowy (Poziom 6)
Technologia ochronna (Poziom 2)
Sonda szpiegowska01.0000 Poziom 3Napęd spalinowy (Poziom 3)
Technologia szpiegowska (Poziom 2)
Bombowiec 50.00025.00015.000 Poziom 8Napęd impulsowy (Poziom 6)
Technologia plazmowa (Poziom 5)
Satelita słoneczny02.000500 Poziom 1-
Niszczyciel 60.00050.00015.000 Poziom 9Napęd nadprzestrzenny (Poziom 6)
Technologia nadprzestrzenna (Poziom 5)
Gwiazda Śmierci 5.000.0004.000.0001.000.000 Poziom 12Napęd nadprzestrzenny (Poziom 7)
Technologia nadprzestrzenna (Poziom 6)
Rozwój grawitonów (Poziom 1)
Pancernik 30.00040.00015.000 Poziom 8Technologia nadprzestrzenna (Poziom 5)
Technologia laserowa(Poziom 12)
Napęd nadprzestrzenny(Poziom 5)

Więcej w Fandom

Losowa wiki